big ben

POWRÓT DO menu

Pytania

Od początku naszej działalności zadajecie nam Państwo wiele pytań, poniżej zebraliśmy odpowiedzi na te, pojawiające się najczęściej.

Jak szybko otrzymam odpowiedź na zapytanie ?
Na pytania klientów odpowiadamy w sposób ciagły. Średni czas oczekiwania wynosi zaledwie 40 minut.

Czy macie jakiś gotowy cennik ?
Napisanie opracowania naukowego w zależności od jego typu, ilości stron a także dostępności materiałów wymaga różnego nakładu pracy. Publikowanie gotowych cenników pozostawiamy sprzedającym gotowe prace, często pod pozorem ich pisania. U nas możesz liczyć na poważne traktowanie i indywidualną wycenę Twojej pracy.

Co sprawia iż Wasza oferta jest inna od wszelkich dostępnych na rynku ?
Powodów jest kilka :
1. Prowadzimy legalną działalność gospodarczą - nie ryzykujecie Państwo przelewając pieniądze na prywatne konta bankowe tak jak ma to miejsce bardzo często
w przypadku innych ofert.
2. Nie zatrudniamy współpracowników - nie powierzamy Państwa zleceń ani danych osobom niekompetentnym i niesprawdzonym. Tekst "zatrudnimy współpracowników" jest praktycznie nagminny u innych piszących.
3. Można porozmawiać z nami osobiście lub telefonicznie. Częstą praktyką jest zasłanianie się rzekomą pracą w bibliotekach jako powodem nieodbierania telefonów od klientów. Nie jesteśmy do końca przekonani czy wynika to bardziej z niekompetencji czy z faktu działania w szarej strefie. Pozostawimy takie zachowanie bez dalszego komentarza.

4. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i oryginalność prac na próżno szukać u nas cudownych promocji, oferty prac magisterskich w cenie 600-1000 PLN czy okazjonalnych rabatów.
5. Wszyscy nasi redaktorzy posiadają tytuł doktora w swoich dziedzinach oraz wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac. Realizujemy tylko zlecnia w dziedzinach w których się specjalizujemy.
6. Gwarantujemy całkowitą oryginalność opracowań
i brak plagiatu.

W jakiej formie otrzymam zamówione opracowanie ?
Standardowo wysyłamy dwa pliki (word oraz pdf). Na życzenie możemy zapisać zamówiony materiał praktycznie w każdym innym formacie.